OGLAS ZA POSAO - SAVJETNIK ZA TRGOVANJE NA STRANIM BERZAMA
Back to news
News

Brokersko dilersko drušvo Monet Broker a.d., Banja Luka,  objavljuje

O G L A S

za prijem u radni odnos na radno mjesto

Savjetnik za trgovanje na stranim berzama

Lokacija rada: Banja Luka

OSNOVNI OPIS RADNOG MJESTA:

Ova pozicija je za ambiciozne kandidate koji će usko sarađivati sa našim starijim brokerima koji upravljaju raznolikim portfeljem klijenata. Imaćete posla sa našim postojećim klijentima i pomagati u novim poslovnim upitima, tako da će prethodna izloženost finansijskim tržištima biti od koristi. Ovo je izvrsna prilika za razvoj komercijalnih znanja i vještina u progresivnom okruženju.

USLOVI:

VRSTA ZAPOSLENJA: na neodređeno vrijeme uz probni rad od  3 mjeseca.

ŠTA NUDIMO:

Ukoliko ste kreativni, želite zanimljiv posao i posjedujete mnogo inicijativnosti, Monet broker a.d. Banja Luka je pravo mjesto za Vas!

Pozivamo Vas da budete dio našeg uspješnog tima i da nam pošaljite  svoju prijavu sa biografijom. Prijava za predmetnu poziciju se šalje ", na adresu Monet Broker a.d.,  Jovana Dučića 23a, Banja Luka uz naznaku   "PRIJAVA NA OGLAS” ili elektronski na mail: mail@monetbroker.com

Oglas ostaje otvoren do 10.10.2021.godine.

Other news